veranderen appartement B5 en B6 (30-08-2010)
Rechtsmogelijkheden
De besluiten inclusief de bijbehorende stukken liggen gedurende zes weken na verzenddatum in het gemeentehuis bij de afdeling Publiekszaken, unit vergunningen, ter inzage tijdens werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur.
Bezwaarschrift
Vindt u dat u door één van de bovenstaande besluiten rechtstreeks in uw belang bent getroffen? Dan kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van B&W van De Bilt (Postbus 300, 3720 AH Bilthoven). U moet dat doen binnen zes weken na de verzenddatum (=datum achter de verleende vergunning) van de besluiten. In het bezwaarschrift moet in elk geval worden vermeld naam, adres, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de redenen waarom bezwaar wordt gemaakt.
Het indienen van het bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit. Wilt u voorkomen dat het besluit wordt uitgevoerd dan kunt u naast het indienen van een bezwaarschrift een voorlopige voorziening aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank, sector Bestuursrecht, Postbus 13023, 3507 LA Utrecht. U moet voor een dergelijke voorziening griffierecht betalen. Voor meer informatie over de hoogte daarvan kunt u contact opnemen met de griffier van de rechtbank, tel. 030 – 2233000.