Storingen openbare verlichting in De Leijen en Weltevreden

In de wijken De Leijen in Bilthoven en Weltevreden in De Bilt is een storing in de openbare verlichting. De oorzaak ligt in de stroomvoorziening van de verlichting. Het is niet bekend hoelang de storing duurt. 

De storing is bij de gemeente bekend. Het is niet nodig om hierover opnieuw een melding te doen.

Op veel plekken in onze gemeente zijn de kabels onder de grond verouderd. Daardoor zijn deze gevoelig voor storingen. Voor het oplossen van deze storingen zijn we afhankelijk van netbeheerder Stedin. Stedin werkt hard aan een oplossing. 

Helaas is niet te voorspellen hoelang deze storing duurt. Soms lijkt het vervangen van een zekering in eerste instantie voldoende, maar blijkt later dat verder onderzoek nodig is om de onderliggende oorzaak te vinden. Daardoor kan het langer duren voordat de storing is verholpen.

Als gemeente blijven wij de storingen onder de aandacht brengen van Stedin. Als er nieuwe informatie is beschikbaar is, delen we dat op deze webpagina.